پنکک

پنکک

شاید این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که پنکک چیست؟

در این متن مختصر توضیحی در اینباره به شما عزیزان می دهیم. پنکک پودری فشرده و خشک می باشد که به دلیل حالت پودری آن پوشش مناسبی را برای پوست فراهم می کند.و به عبارت دیگر می توان آنرا تکمیل کننده ی آرایش دانست.

همه ی انسان ها دوست دارند پوستی صاف و یکدست و شفاف داشته باشند و بعضی افراد هستند که از این نعمت محروم هستند و احتیاج به یک پنکک مناسب با پوشانندگی بالا دارند تا ظاهر پوست آن هارا کاملاً هموار و جذاب کند.

در این بین افرادی هستند که پوست چرب دارند و همیشه از چربی اضافی پوستشان که باعث می شود پوست آن ها برق بزند ناراضی هستند ، که پنکک مشکل آن ها را برطرف کرده است و کمک می کند تا ظاهر پوستشان مات شود و با پوشاندن منافذ از نمای پرتقالی پوست جلوگیری می کند.

حالا نوبت به ویژگی های یک پنکک خوب می رسد به راستی که باید چه مشخصه هایی داشته باشد؟

یک پنکک خوب باید پوشانندگی و دوام بالا داشته باشد ، بافت آن نرم و ابریشمین باشد تا به پوست شما آسیبی نرساند ، و میزان رطوبت و چربی کنترل شده ای داشته باشد و همچنین در برابر تعریق و گرما مقاوم باشد و از همه مهم تر غیر حساسیت زا باشد.

ویژگی های خوب و مثبت پنکک نیولنسین که باعث محبوبیت زیاد در بین مصرف کنندگان خود شده است چیست؟

برای هر نوع پوستی کاملاً مناسب هستند و سطح پوست را یکنواخت ، نرم و مخملی می کند ، عیوب صورت از جمله جوش ، خال ، ….را به خوبی کاور می کند.

پنکک های نیولنسین بسیار سبک هستند براقیت پوست شمارا می گیرند و نواقص آن را پوشش می دهند SPF15 دارند که از پوست در برابر اشعه ی مضر آفتاب محافظت می کند ، در کنار زیبایی که به آرایش شما می دهد از پوست شما نیز مراقبت می کند.

پنکک های نیولنسین در کناره اینکه دوام و ماندگاری بالایی دارند بسیار هم سبک هستند و برای استفاده روزانه کاملاً مناسب می باشند.

انتخاب پنکک آرایشی با کیفیت نه فقط برای داشتن آرایشی خوب و جذاب دارای اهمیت است بلکه از ایجاد آلرژی و بیماری های پوستی نیز جلوگیری می کند . اگر نمی خواهید که مشکلی برای پوستتان پیش آید لطفاً از خرید پنکک های نامرغوب و بی کیفیت خودداری کنید.

بعضی از این محصولات به دلیل کیفیت پایین خود و ناسازگاری با پوست شما باعث ایجاد مشکلات پوستی می شوند ، شما می توانید با یک انتخاب هوشمندانه هم از داشتن آرایشی زیبا لذت ببرید و هم سلامت پوستتان را بهبود ببخشید.

آموزش پنکک زدن:

ابتدا صورت خود را کاملاً تمیز و صاف کنید سپس پد آن را به پنکک زده و کاملاً روی پوست صورت پخش کنید اگر می خواهید پوشش بیشتری را ایجاد کنید می توانید پد خود را با اسپری آب مرطوب کرده و این کار را انجام دهید و رگه های صورت و ناهمواری هارا به صورت کلی پوشش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *