کرم موس

کرم موس

شاید این سوال در ذهن خیلی از شماها آمده باشد که کرم موس آرایشی که امروزه زیاد به گوش می خورد چیست؟

در این جا پاسخ این سوال شما را می دهیم،کرم موس صورت به شکل کرم پودر می باشد ،اما بافت آن یکپارچه تر و سفت تر است ، خشک نیست و حالت پودری ندارد در حقیقت آن را نوعی کرم آرایشی با عنوان کرم پودر یکدست شده معرفی می کنند ، که کمی خشک شده و آب و چربی آن گرفته شده است.

یکی از مزیت های کرم موس بر کرم پودر چیست؟

ساختار کرم موس به گونه ای است که سبک تر از کرم پودر بوده و منافذ پوست را به طور کامل نمی بندد و جلوی تنفس پوست را نمی گیرد ، میزان چربی در موس کمتر بوده به همین دلیل افرادی که پوست چرب دارند از استفاده کردن از آن لذت می برند.

اگر صورت شما آکنه ای است و جای جوش و لک دارید کافی است یک کرم موس با کیفیت و مناسب را برای خود تهیه کنید و برای پوشاندن آنها مقداری از موس را روی صورت خود بزنید.

ویژگی های کرم موس 3D نیولنسین چیست؟

موس های بادوام نیولنسین به خاطر پوشانندگی بالایی که دارند نیازی به تثبیت کننده ندارند و رنگی مات ، طبیعی و جذاب به پوست صورت می دهند . کرم موس های نیولنسین ساختاری سبک و یکدست دارند و به راحتی روی پوست می نشیند.

بافت این موس ها به گونه ای است که از نمایان شدن خطوط و چروک پوست جلوگیری می کند . لطافت و نرمی این کرم موس ها باعث شده تا به راحتی روی پوست بنشیند.

از دیگر ویژگی های بسیار عالی این موس ها که باعث رضایت زیاد مصرف کنندگان شده است . موم عسل و پرایمر می باشد که در ترکیبات آن به کار رفته است . و برای پوست در کنار زیبایی و جذابیت خواص درمانی نیز دارد.

کرم موس های 3D نیولنسین با دوام و ماندگاری بالای خود نگرانی خانم ها از پاک شدن کرم آرایشی خود را از بین برده است . همین ویژگی باعث شده تا آرایشگران هنگام میکاپ برای پوشاندن عیوب صورت و زیرسازی پوست از این موس ها استفاده کنند.

برای انواع پوست ها از مختلط تا چرب و خشک قابل استفاده است و در تمام طول روز بدون تغییر روی پوست باقی می ماند.

آموزش کرم موس زدن:

کرم موس های نیولنسین را هم می توان با اسفنج و پدهای آرایشی روی صورت پخش کرد و هم با نوک انگشتان مقدار مناسبی از کرم موس را برداشته و روی صورت به طور کامل پخش نمود.

حسن استفاده از کرم موس در این است که دیگر نیازی به پنکک برای مات کردن پوست ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *